Kontakta oss

VD/Delägare


Dick Grip

Marknad, försäljning

070 – 85 70 640

dick.grip@ufs.nu

Byggchef/Delägare


Fredrik Johansson

Byggentreprenader

070 – 56 42 424

fredrik.johansson@ufs.nu

Driftschef/Projektledare


Niklas Johansson

Byggservice, Rivning, Sanering, VVS

070 – 86 97 079

niklas.johansson@ufs.nu

Driftledare


Henrik Johansson

Fuktteknik, Byggservice, Riv och Sanering

072 – 25 25 898

henrik.johansson@ufs.nu

Projektledare


Thomas Werner

070 – 62 60 261

thomas.werner@ufs.nu

Arbetsledare Bygg


Johan Lundin

070 – 81 26 901

johan.lundin@ufs.nu

Arbetsledare Bygg


Arsalan Husein

070 – 40 15 138

arsalan.husein@ufs.nu

Arbetsledare Bygg


Markus Werner

070 – 48 74 185

markus.werner@ufs.nu

Arbetsledare Fukt- och Vattenskador


Robin Berglund

070 – 74 37 482

robin.berglund@ufs.nu

Hitta till oss

UFS

Svederusgatan 3, Uppsala, Sverige

och slutligen..

Följ oss på Facebook för att se vad vi sysslar med för tillfället!